Menu
Nyheder 10. januar kl. 12:21
Billeder
Nyheder
08. januar kl. 08:37 Ny træner til førsteholdet
Nyheder
08. januar kl. 08:34 Indkaldelse til generalforsamling 2018.
Kommende kampe
August 2017
14.
mandag
19.00
AIK 65 Strøby Fodbold
2 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Borup IF
Strøbyhallen
15.
tirsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
1 - 6
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (05) 17/18 • Pulje 1
Strøbyhallen
Ringsted IF (1)
Strøbyhallen
16.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
0 - 1
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Førslev IF
Strøbyhallen
16.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
3 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (02) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen
Haslev FC
Strøbyhallen
18.
fredag
18.00
AIK 65 Strøby Fodbold
6 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Haslev FC
Strøbyhallen
19.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
2 - 4
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 8
Strøbyhallen
Bjæverskov IF "Frem"
Strøbyhallen
19.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
5 - 6
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Vallensbæk IF
Strøbyhallen
19.
lørdag
10.00
Grantoftens IF
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 19/8 • Pulje 1, 2 baner
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøbyhallen
19.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
3 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Brøndbyernes IF
Strøbyhallen
19.
lørdag
10.54
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 19/8 • Pulje 1, 2 baner
Strøbyhallen
Fredensborg BI
Strøbyhallen
19.
lørdag
11.12
Greve Fodbold (2)
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 19/8 • Pulje 1, 2 baner
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøbyhallen
19.
lørdag
11.48
Høje Gladsaxe IF
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 19/8 • Pulje 1, 2 baner
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøbyhallen
19.
lørdag
12.00
Hundige BK
2 - 4
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
Hundige Boldfælled
AIK 65 Strøby Fodbold
Hundige Boldfælled
19.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
5 - 0
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Strøbyhallen
Haslev FC
Strøbyhallen
20.
søndag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
2 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (04) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
B1938/HIF/LUIF
Strøbyhallen
23.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
2 - 0
Herrer
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (02) 17/18 • P1
Strøbyhallen
Brøndbyernes IF (Øst)
Strøbyhallen
23.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
0 - 6
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (99-00) Efterår • Pulje 5
Strøbyhallen
Solrød FC
Strøbyhallen
23.
onsdag
19.00
Vallensbæk IF
2 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Vallensbæk Idrætscenter
23.
onsdag
19.00
Næstved FC 77
4 - 3
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Dyrskuepladsen
AIK 65 Strøby Fodbold
Dyrskuepladsen
24.
torsdag
18.30
Eskilstrup
5 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (04) Efterår • Pulje 4
Eskilstrup stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Eskilstrup stadion
25.
fredag
18.00
Taastrup FC
livescore
1 - 0
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
NyBolig Park
AIK 65 Strøby Fodbold
NyBolig Park
26.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
4 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Køge BK
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.00
Store Heddinge BK
0 - 4
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 8
St. Heddinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
St. Heddinge Stadion
26.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
Greve Fodbold (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.00
Karlslunde IF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 20
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
Køge BK (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.00
Karlslunde IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 26. august • Pulje 1
Herlufmaglehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufmaglehallen
26.
lørdag
10.00
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
AIK 65 Strøby Fodbold
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
26.
lørdag
10.18
Slagelse B&I
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
AIK 65 Strøby Fodbold
Stadion Vest
26.
lørdag
10.36
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
Greve Fodbold (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.36
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 20
Strøbyhallen
Vallensbæk IF (4)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.54
Vallensbæk IF (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.54
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 26. august • Pulje 1
Herlufmaglehallen
Slagelse B&I
Herlufmaglehallen
26.
lørdag
10.54
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
Karise IK
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
26.
lørdag
11.12
Taastrup FC (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.12
Karlslunde IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.12
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
B. 73, Slagelse (2)
Stadion Vest
26.
lørdag
11.30
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
Køge BK (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.30
Taastrup FC (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 20
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.30
AIK 65 Strøby Fodbold
4 - 0
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Jersie United
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.48
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 20
Strøbyhallen
Karlslunde IF (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.48
Køge BK (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.48
Solrød FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 26. august • Pulje 1
Herlufmaglehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufmaglehallen
26.
lørdag
11.48
Køge Nord FC
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
AIK 65 Strøby Fodbold
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
26.
lørdag
12.06
Taastrup FC (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Strøbyhallen
26.
lørdag
12.06
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
B. 73, Slagelse (1)
Stadion Vest
26.
lørdag
12.24
Køge BK (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Strøbyhallen
26.
lørdag
12.42
Køge BK
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
AIK 65 Strøby Fodbold
Stadion Vest
26.
lørdag
12.42
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 26. august • Pulje 1
Herlufmaglehallen
Suså IF
Herlufmaglehallen
26.
lørdag
12.42
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
Herfølge BK
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
26.
lørdag
13.00
Køge Nord FC
3 - 9
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6
Rishøj Stadion
8-Mands (8-B5)
AIK 65 Strøby Fodbold
Rishøj Stadion
8-Mands (8-B5)
26.
lørdag
13.30
Jystrup IF
HMH
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (02) Efterår • Pulje 3
Jystrup Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Jystrup Stadion
26.
lørdag
13.30
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
1 - 7
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (99-00) Efterår • Pulje 5
Strøbyhallen
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Strøbyhallen
26.
lørdag
14.00
Vordingborg IF
1 - 4
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Vordingborg Stadion
Bane 1
AIK 65 Strøby Fodbold
Vordingborg Stadion
Bane 1
27.
søndag
10.00
Køge Nord FC
livescore
9 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 6
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
AIK 65 Strøby Fodbold
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
27.
søndag
10.18
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 27. august • Pulje 2
Køge Stadion
Køge BK (1)
Køge Stadion
27.
søndag
10.18
Haslev FC
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 27. august • Pulje 2
St. Heddinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
St. Heddinge Stadion
27.
søndag
10.54
Greve Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 27. august • Pulje 2
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge Stadion
27.
søndag
11.12
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 27. august • Pulje 2
St. Heddinge Stadion
Store Heddinge BK
St. Heddinge Stadion
27.
søndag
11.30
Herlufsholm GF (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 27. august • Pulje 2
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge Stadion
27.
søndag
12.06
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 27. august • Pulje 2
St. Heddinge Stadion
Bjæverskov IF "Frem" (2)
St. Heddinge Stadion
27.
søndag
12.24
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 27. august • Pulje 2
Køge Stadion
Haslev FC
Køge Stadion
27.
søndag
12.42
Ejby IF Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 3 - 27. august • Pulje 2
St. Heddinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
St. Heddinge Stadion
28.
mandag
18.00
DMI
4 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
DMI´s anlæg
AIK 65 Strøby Fodbold
DMI´s anlæg
29.
tirsdag
18.30
Ringsted IF (2)
livescore
1 - 6
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 • Pulje 1
Ringsted Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Ringsted Stadion
30.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
1 - 4
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Lellinge IF
Strøbyhallen
30.
onsdag
18.30
Ringsted Dame FK (3)
livescore
4 - 3
Kvinder
U13
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (05) 17/18 • Pulje 1
Ringsted Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Ringsted Stadion
30.
onsdag
18.45
AIK 65 Strøby Fodbold
2 - 4
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 5
Strøbyhallen
Høje Tåstrup IF
Strøbyhallen
31.
torsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
0 - 5
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (02) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
VG fodbold
Strøbyhallen
September 2017
2.
lørdag
10.00
Farum BK (1)
livescore
3 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 3
Farum Park
AIK 65 Strøby Fodbold
Farum Park
2.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
3 - 7
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Brøndbyernes IF (2)
Strøbyhallen
2.
lørdag
10.00
Greve Fodbold (2)
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 2/9 • Pulje 1, 2 baner
Greve Idræts Center
AIK 65 Strøby Fodbold
Greve Idræts Center
2.
lørdag
10.18
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 2/9 • Pulje 1, 2 baner
Greve Idræts Center
Greve Fodbold (1)
Greve Idræts Center
2.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
UMH
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Herstedøster IC
Strøbyhallen
2.
lørdag
10.54
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 2/9 • Pulje 1, 2 baner
Greve Idræts Center
Greve Fodbold (2)
Greve Idræts Center
2.
lørdag
15.30
AIK 65 Strøby Fodbold
8 - 1
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Strøbyhallen
Karrebæk IF
Strøbyhallen
3.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
9 - 2
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 8
Strøbyhallen
Herlufsholm GF
Strøbyhallen
3.
søndag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
6 - 3
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (02) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen
Eskilstrup
Strøbyhallen
3.
søndag
13.00
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
3 - 2
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (02) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Køge Nord FC
Strøbyhallen
4.
mandag
18.45
AIK 65 Strøby Fodbold
0 - 5
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (04) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
DMI/B1990
Strøbyhallen
5.
tirsdag
18.00
Tune IF
livescore
7 - 3
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6
Tune Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Tune Stadion
5.
tirsdag
18.00
AIK 65 Strøby Fodbold
6 - 0
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Herfølge BK
Strøbyhallen
5.
tirsdag
18.30
Vetterslev-Høm GF
3 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 6
Vetterslev Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Vetterslev Stadion
6.
onsdag
18.00
Ejby IF
5 - 2
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (02) Efterår • Pulje 3
Ejby Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Ejby Stadion
6.
onsdag
18.30
Rudbjerg
2 - 4
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (02) Efterår • Pulje 2
Rudbjerg FB´s anlæg
AIK 65 Strøby Fodbold
Rudbjerg FB´s anlæg
7.
torsdag
18.00
Team-Interros
livescore
UMH
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 5
Målfeltet
AIK 65 Strøby Fodbold
Målfeltet
7.
torsdag
18.00
Faxe BK
3 - 3
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 8
Faxe Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Faxe Stadion
8.
fredag
18.00
AIK 65 Strøby Fodbold
0 - 1
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Solrød FC
Strøbyhallen
9.
lørdag
10.00
B. 1973, Herlev
6 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
Elverroad
AIK 65 Strøby Fodbold
Elverroad
9.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 4
Køge Stadion
Store Heddinge BK
Køge Stadion
9.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 6, 2 baner
Køge Stadion
Hellested IF
Køge Stadion
9.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 6, 2 baner
Køge Stadion
Herfølge BK
Køge Stadion
9.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 9. september • Pulje 1, 2 baner
Strøbyhallen
Køge BK
Strøbyhallen
9.
lørdag
10.00
Suså IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 9. september • Pulje 1
Osted Stadion
Strøby AIK 65
Osted Stadion
9.
lørdag
10.00
Tingsted
livescore
0 - 7
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
Tingsted stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Tingsted stadion
9.
lørdag
10.18
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 5
Køge Stadion
Rishøj Boldklub
Køge Stadion
9.
lørdag
10.18
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september • Pulje 4
Køge Stadion
Solrød FC (1)
Køge Stadion
9.
lørdag
10.36
Nordstevns GI
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 4
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Køge Stadion
9.
lørdag
10.36
Køge BK (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 6, 2 baner
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Køge Stadion
9.
lørdag
10.54
Solrød FC (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 5
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Køge Stadion
9.
lørdag
10.54
Herfølge BK
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 6, 2 baner
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Køge Stadion
9.
lørdag
10.54
Dianalund IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 9. september • Pulje 1, 2 baner
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøbyhallen
9.
lørdag
10.54
Strøby AIK 65
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 9. september • Pulje 1
Osted Stadion
Karlslunde IF
Osted Stadion
9.
lørdag
10.54
Køge BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september • Pulje 4
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge Stadion
9.
lørdag
11.12
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 6, 2 baner
Køge Stadion
Køge BK (4)
Køge Stadion
9.
lørdag
11.30
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 4
Køge Stadion
Køge BK (3)
Køge Stadion
9.
lørdag
11.30
Køge BK (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 5
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Køge Stadion
9.
lørdag
11.30
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 6, 2 baner
Køge Stadion
Køge BK (1)
Køge Stadion
9.
lørdag
11.30
Himmelev-Veddelev BK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september • Pulje 4
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge Stadion
9.
lørdag
11.48
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 6, 2 baner
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Køge Stadion
9.
lørdag
11.48
Vallensbæk IF (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 9. september • Pulje 1, 2 baner
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøbyhallen
9.
lørdag
11.48
FC Lejre
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 9. september • Pulje 1
Osted Stadion
Strøby AIK 65
Osted Stadion
9.
lørdag
12.06
Solrød FC (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 4
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Køge Stadion
9.
lørdag
12.24
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 9. september • Pulje 5
Køge Stadion
Ejby IF Fodbold
Køge Stadion
9.
lørdag
12.24
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 9. september • Pulje 4
Køge Stadion
Havdrup GI (2)
Køge Stadion
9.
lørdag
12.42
Strøby AIK 65
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 9. september • Pulje 1
Osted Stadion
Slagelse B&I
Osted Stadion
10.
søndag
10.00
Borup IF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 10. september • Pulje 3, 2 baner
Borup Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Borup Stadion
10.
søndag
10.18
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (07) begynder- 10. september • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Himmelev-Veddelev BK (2)
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
10.36
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 10. september • Pulje 3, 2 baner
Borup Stadion
Dianalund IF
Borup Stadion
10.
søndag
10.36
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 10. september • Pulje 1
Ringsted Stadion
Store Heddinge BK (2)
Ringsted Stadion
10.
søndag
10.54
Alsted-Fjenneslev GI
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (07) begynder- 10. september • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
11.12
Store Heddinge BK (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 10. september • Pulje 1
Ringsted Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Ringsted Stadion
10.
søndag
11.30
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 10. september • Pulje 3, 2 baner
Borup Stadion
Herfølge BK
Borup Stadion
10.
søndag
11.48
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 10. september • Pulje 1
Ringsted Stadion
Ringsted IF
Ringsted Stadion
10.
søndag
12.06
RB 1906
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 10. september • Pulje 3, 2 baner
Borup Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Borup Stadion
10.
søndag
12.06
Ejby IF 1968
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (07) begynder- 10. september • Pulje 1, 2 baner
Himmelev Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold
Himmelev Idrætspark
10.
søndag
12.24
Dianalund IF
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 10. september • Pulje 1
Ringsted Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Ringsted Stadion
10.
søndag
15.00
Rojava
0 - 3
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Nygårdsvej Idrætsanlæg
AIK 65 Strøby Fodbold
Nygårdsvej Idrætsanlæg
11.
mandag
19.00
AIK 65 Strøby Fodbold
3 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Store Merløse IF
Strøbyhallen
12.
tirsdag
18.00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
1 - 8
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 • Pulje 1
Strøbyhallen
Brøndbyernes IF (Øst 1)
Strøbyhallen
12.
tirsdag
18.30
Sorø Freja
livescore
12 - 1
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (99-00) Efterår • Pulje 5
Sorø Stadion, Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Sorø Stadion, Kunstgræs
13.
onsdag
17.30
Bjæverskov IF "Frem"
livescore
7 - 4
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (02) Efterår • Pulje 3
Bjæverskov Stadion
Bane 1 - 11 mands (Opvisningsbane)
AIK 65 Strøby Fodbold
Bjæverskov Stadion
Bane 1 - 11 mands (Opvisningsbane)
13.
onsdag
18.15
AIK 65 Strøby Fodbold
3 - 4
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 5
Strøbyhallen
Egevoldens Idræts Club (1)
Strøbyhallen
13.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
7 - 0
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (02) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen
Køge BK
Strøbyhallen
13.
onsdag
19.00
Vallensbæk IF (2)
1 - 4
Herrer
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (02) 17/18 • P1
Vallensbæk Idrætscenter kunst
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Vallensbæk Idrætscenter kunst
16.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 16/9 • Pulje 1, 2 baner
Greve Idræts Center Kunstgræs
BSV af 2016
Greve Idræts Center Kunstgræs
16.
lørdag
10.25
Vipperød BK
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 16/9 • Pulje 1, 2 baner
Greve Idræts Center Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Greve Idræts Center Kunstgræs
16.
lørdag
10.50
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 16/9 • Pulje 1, 2 baner
Greve Idræts Center Kunstgræs
Greve Fodbold (1)
Greve Idræts Center Kunstgræs
16.
lørdag
11.15
Greve Fodbold (2)
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 16/9 • Pulje 1, 2 baner
Greve Idræts Center Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Greve Idræts Center Kunstgræs
16.
lørdag
11.30
Jyllinge FC
4 - 1
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
Spraglehøj Idrætsanlæg
AIK 65 Strøby Fodbold
Spraglehøj Idrætsanlæg
16.
lørdag
11.30
AIK 65 Strøby Fodbold
5 - 1
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Herlufsholm GF
Strøbyhallen
16.
lørdag
12.00
Herstedøster IC
0 - 4
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 3
Albertslund Stadion Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Albertslund Stadion Kunstgræs
17.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
11 - 2
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 8
Strøbyhallen
Faxe Ladeplads IF
Strøbyhallen
17.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
6 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (04) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
FC Nakskov
Strøbyhallen
20.
onsdag
18.00
Suså IF
7 - 1
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 8
Herlufmaglehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufmaglehallen
20.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
0 - 2
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
FC Lejre
Strøbyhallen
20.
onsdag
19.15
Glostrup (1)
3 - 3
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 - Efterår • Pulje 5
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
21.
torsdag
18.00
Haslev FC
2 - 5
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
HFC's Klubhus
AIK 65 Strøby Fodbold
HFC's Klubhus
21.
torsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
4 - 1
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (02) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen Kunstgræs
Jystrup IF
Strøbyhallen Kunstgræs
22.
fredag
17.30
FC Nakskov
0 - 7
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
OK+ stadion
Bane 01 - stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
OK+ stadion
Bane 01 - stadion
22.
fredag
18.00
Herfølge BK
7 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 6
Herfølge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Herfølge Stadion
23.
lørdag
09.30
Karlslunde IF
4 - 1
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
AIK 65 Strøby Fodbold
Karlslunde Stadion
Bane 5 (8-mands)
23.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 11
Roskilde Idrætspark
RB 1906 (1)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
10.00
B. 73, Slagelse
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. september • Pulje 1
Herlufmaglehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufmaglehallen
23.
lørdag
10.18
Tune IF (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 9
Roskilde Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
10.18
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 10
Roskilde Idrætspark
Køge BK (2)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
10.18
Køge BK (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 11
Roskilde Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
10.18
Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 23. september • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
10.18
Ringsted IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 6
Bjæverskov Stadion
Bane 7 - 5-mands (Bagerste)
AIK 65 Strøby Fodbold
Bjæverskov Stadion
Bane 7 - 5-mands (Bagerste)
23.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
2 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
BSF
Strøbyhallen
23.
lørdag
10.36
Tune IF (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 11
Roskilde Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
10.36
Hårlev BK
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. september • Pulje 4
Hårlev Hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Hårlev Hallen
23.
lørdag
10.36
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. september • Pulje 1
Herlufmaglehallen
Suså IF
Herlufmaglehallen
23.
lørdag
10.54
Solrød FC (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 10
Roskilde Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
11.00
Haslev FC
7 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (02) Efterår • Pulje 2
HFC's Klubhus
AIK 65 Strøby Fodbold
HFC's Klubhus
23.
lørdag
11.12
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 9
Roskilde Idrætspark
Solrød FC (2)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
11.12
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 11
Roskilde Idrætspark
Tune IF (1)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
11.12
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 23. september • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Karlslunde IF
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
11.12
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 6
Bjæverskov Stadion
Bane 7 - 5-mands (Bagerste)
Herfølge BK
Bjæverskov Stadion
Bane 7 - 5-mands (Bagerste)
23.
lørdag
11.30
RB 1906 (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 10
Roskilde Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
11.30
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 11
Roskilde Idrætspark
Køge BK (1)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
11.30
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. september • Pulje 4
Hårlev Hallen
Solrød FC
Hårlev Hallen
23.
lørdag
11.30
Slagelse B&I
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. september • Pulje 1
Herlufmaglehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufmaglehallen
23.
lørdag
11.48
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 1 - 23. september • Pulje 1
Herlufmaglehallen
B. 73, Slagelse
Herlufmaglehallen
23.
lørdag
12.06
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 9
Roskilde Idrætspark
RB 1906 (3)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
12.06
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 11
Roskilde Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
12.06
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 23. september • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Vallensbæk IF (2)
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
12.06
Tune IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 23. september • Pulje 4
Hårlev Hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Hårlev Hallen
23.
lørdag
12.06
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 6
Bjæverskov Stadion
Bane 7 - 5-mands (Bagerste)
Bjæverskov IF "Frem"
Bjæverskov Stadion
Bane 7 - 5-mands (Bagerste)
23.
lørdag
12.24
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 10
Roskilde Idrætspark
Tune IF (2)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
12.42
Køge BK (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 9
Roskilde Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
12.42
RB 1906 (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 11
Roskilde Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
12.42
BK Friheden
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 23. september • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Vallensbæk Idrætscenter
23.
lørdag
12.42
Borup IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 6
Bjæverskov Stadion
Bane 7 - 5-mands (Bagerste)
AIK 65 Strøby Fodbold
Bjæverskov Stadion
Bane 7 - 5-mands (Bagerste)
23.
lørdag
16.00
Køge BK
3 - 0
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge Stadion
24.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 24. september • Pulje 1, 2 baner
Strøbyhallen
Store Heddinge BK (1)
Strøbyhallen
24.
søndag
10.36
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (07) begynder- 24. september • Pulje 1, 2 baner
Værløse Stadion
Bane 2 (C)
Karlebo IF
Værløse Stadion
Bane 2 (C)
24.
søndag
10.54
Taastrup FC
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 24. september • Pulje 1, 2 baner
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøbyhallen
24.
søndag
11.12
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) beg. - 24. september • Pulje 1, 2 baner
Strøbyhallen
Ringsted IF
Strøbyhallen
24.
søndag
11.12
BK Vest, Rødovre (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (07) begynder- 24. september • Pulje 1, 2 baner
Værløse Stadion
Bane 2 (C)
AIK 65 Strøby Fodbold
Værløse Stadion
Bane 2 (C)
24.
søndag
11.48
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (07) begynder- 24. september • Pulje 1, 2 baner
Værløse Stadion
Bane 2 (C)
Værløse BK
Værløse Stadion
Bane 2 (C)
24.
søndag
12.24
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (07) begynder- 24. september • Pulje 1, 2 baner
Værløse Stadion
Bane 2 (C)
Melby-Liseleje IF
Værløse Stadion
Bane 2 (C)
24.
søndag
13.00
Greve Strandby GS-03
4 - 1
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Hundige Boldfælled
AIK 65 Strøby Fodbold
Hundige Boldfælled
24.
søndag
13.00
Karise IK
2 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (04) Efterår • Pulje 4
Karise Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Karise Stadion
25.
mandag
18.30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
8 - 1
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (99-00) Efterår • Pulje 5
Skælskør Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Skælskør Stadion
25.
mandag
19.00
AIK 65 Strøby Fodbold
3 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Ringsted IF
Strøbyhallen
26.
tirsdag
18.30
Fløng-Hedehusene Idræt
1 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
Hedehusene Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold
Hedehusene Idrætspark
29.
fredag
18.00
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
3 - 4
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Taastrup FC
Strøbyhallen
29.
fredag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
9 - 1
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
FK Sydsjælland 05
Strøbyhallen Kunstgræs
30.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
livescore
2 - 6
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Greve Fodbold
Strøbyhallen
30.
lørdag
10.18
Fredensborg BI
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 30/9 • Pulje 1, 2 baner
Ølstykke Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Ølstykke Stadion
30.
lørdag
12.00
VG fodbold
4 - 2
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (02) Efterår • Pulje 3
Viby Idrætsanlæg
AIK 65 Strøby Fodbold
Viby Idrætsanlæg
30.
lørdag
12.06
AIK 65 Strøby Fodbold
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 30/9 • Pulje 1, 2 baner
Ølstykke Stadion
Høje Gladsaxe IF
Ølstykke Stadion
30.
lørdag
12.42
BSV af 2016
Spillet
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (08) beg-Efterårsserie 30/9 • Pulje 1, 2 baner
Ølstykke Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Ølstykke Stadion
Oktober 2017
1.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
4 - 4
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår • Pulje 8
Strøbyhallen
Holmegaard GB (2)
Strøbyhallen
1.
søndag
11.00
BK Avarta
livescore
0 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 3
Espelunden Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Espelunden Kunstgræs
1.
søndag
13.00
Hundige BK
livescore
2 - 6
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Hundige Boldfælled
AIK 65 Strøby Fodbold
Hundige Boldfælled
1.
søndag
13.00
Rønnede IF
3 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (04) Efterår • Pulje 4
Rønnedehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Rønnedehallen
1.
søndag
15.00
Eskilstrup
livescore
4 - 5
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (02) Efterår • Pulje 2
Eskilstrup stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Eskilstrup stadion
4.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
2 - 1
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
HB Køge pigefodbold
Strøbyhallen